دعای عید فطر

 

 • ای خداوند!

  به علمای ما مسؤولیت  و به عوام ما علم  و به دینداران ما دین  و به مؤمنان ما روشنایی  و به روشنفکران ما ایمان  و به متعصبین ما فهم  و به فهمیدگان ما تعصب  و به زنان ما شعور  و به مردان ما شرف  و به پیران ما آگاهی / و به جوانان ما اصالت / و به اساتید ما عقیده / و به دانشجویان ما نیز عقیده / و به خفتگان ما بیداری / و به بیداران ما اراده  و به نشستگان ما قیام / و به خاموشان ما فریاد / و به نویسندگان ما تعهد و به هنرمندان ما درد / و به شاعران ما شعور/ و به محققان ما هدف/ و به مبلغان ما حقیقت / و به حسودان ما شکاف / و به خودبینان ما انصاف  و به فحاشان ما ادب / و به فرقه‌های ما وحدت / و به مردم ما خودآگاهی  و به همه‌ی ملت ما، همت تصمیم و استعداد فداکاری و شایستگی نجات و عزت ببخش!
/ 5 نظر / 9 بازدید
Anahita

سلام دوست عزیز وبلاگتونو دیدم سعی میکنم به یاد داشته باشمش خوشحال میشم به کلبه ی کوچک من هم بیای و توی گروه ما عضو بشی منو با نام جدیدتریو و بهترین یاهو گروپ اینترنتی لینک کن و بعد به من اطلا بده تا شما رو لینک کنم گلم با آروزی موفقیت آناهیتا

منا

سلا مژگان جونم به چه حقی به داداش من القاب زشت می دی حالا درسته زن داداشمی و احترامت واجبه ولی دیگه نه اینقدر که بتونی به داداشم حرف بد بزنی حالا مثل یه خانم خوب به من قول بده دیگه ازاین القاب بد به داداشم ندی ناسلامتی...ولش کن. راستی مطلبت با حال بود اما اینقدر دلم از دستت پر بود که زیاد فیضی نبردم ازش.راستی عیدتم مبارک پنجشنبه سرت هوار می شیم منتظر باش.

منا

اینقدر حواسم رو پرت کردی که میم سلامم یادم رفت برا همین دوباره سلام. راستی داشت یادم می رفت دیدی داداشم چه با ادبه کیف کن.

زهرا و فاطمه

الله اکبر. الله اکبر. مرگ بر اسرائیل. مرگ بر امریکا. مرگ بر ضد ولایت فقیه. مرگ برمنافقین و صدام. و مرگ بر هرآنچه از اول انقلاب گفتند. جواب کوبنده ای به سخنان مقام معظم مژگان. خدا با شماست. امدادهای غیبی در راه است.[سبز]