نوشته های یک حوا

بولتن، متهم ردیف اول آشفته کردن ذهن مسئولان کشور
انتشار اخبار بی‌اساس برای القای ذهنیت منفی و برهم زدن ارتباط میان شخصیت‌های نظام توسط بولتن‌های رسمی و غیررسمی برخی نهادها و احزاب، یکی از عوامل اصلی التهاب و ناآرامی در کشور است.

 از ابتدای سال جاری، تولید بولتن‌های خبری سیاسی توسط تعداد زیادی از نهادها، احزاب سیاسی و محافل غیررسمی تشدید شده و بولتن‌سازان با هدف عملیات روانی بر روی مقامات عالی‌رتبه نظام و ایجاد ذهنیت منفی نسبت به رقبای سیاسی خود، انواع اخبار کذب، اتهامات بی‌اساس و افتراهای مالی، اخلاقی و امنیتی را به رقیبان رسانه‌ای و سیاسی خود نسبت داده و می‌دهند.

به دلیل آن‌که انتشار این بولتن‌‌ها  به صورت محرمانه انجام می‌شود، اکثر کسانی که سوژه این اخبار هستند، از انتشار مطلب و اتهام علیه خود متوجه نشده و حتی در صورت اطلاع، امکانی برای انتشار تکذیبیه ندارند. بولتن‌نویسان نیز که نوعاً فاقد کمترین پایبندی اخلاقی و دینی می‌باشند، در تولید محصولات خود از هیچ نوع اقدام کثیقی فروگذار نکرده و به طور نمونه سعی در ایجاد اختلاف خانوادگی با زدن اتهامات اخلاقی به دستگیر شده‌ها یا ارائه اطلاعات کاملاً کذب و بی‌اساس مالی در رابطه با چهره‌های سیاسی دارند.

گفتنی است، بخشی از اخبار این بولتن‌ها، چند روز بعد با حذف جزئیات و اسامی کامل، در سایت‌ها و روزنامه‌های مرتبط با این جریان‌ها منتشر می‌شود.

بخش عقیدتی – سیاسی یکی از نهادها، جمعیت‌ رهپویان انقلاب و جمعیت ایثارگران و خبرگزاری فارس، ایرانا، روزنامه‌های کیهان، جوان، ایران و وطن امروز و سایت‌های اینترنتی جهان‌نیوز، ثانیه نیوز، رجانیوز و... از اجزای این شبکه التهاب‌سازی هستند که نقش مؤثری در ایجاد تنش و ذهنیت منفی میان شخصیت‌های نظام در طول ماه‌های اخیر  ایفا کرده‌اند.

به طور نمونه در یکی از این بولتن‌ها، یکی از جوانان دستگیر شده، متهم به ارتباط با 80 زن شده و اتهامات یک نفر دیگر، نگهداری وسایل شهوترانی مانند کاندوم در گاوصندوق! ذکر شده، یکی از احزاب به پرداخت کمک 100 میلیارد تومانی به ستاد مهندس موسوی متهم شده و مطالب موهنی نیز علیه بیت امام خمینی(ره) درج گردیده است


البته باید این موضوع را یاد آور شد که دردناک است که شما در عصری زندگی میکنید که تمام دنیا حرف از مراقبت بهداشتی چه فیزیکی چه روانی می زنند و آن موقع در کشور شما کاندوم سیاسی می شود
البته باید یه موضوعی رو هم در نظر گرفت که چرا در گاوصندوق احتمالا این جوان آنقدر محجوب بوده که اونو پنهان می کرد

نوشته شده در ۱۳۸۸/٦/۱ساعت ۱٢:٠۳ ‎ب.ظ توسط مژگان نظرات () |


Design By : Night Skin