نوشته های یک حوا

شهلاجاهد، کبری رحمان پور، دل آرا دارابی، فاطمه حقیقت پژوه و فاطمه مطیع پنج زن متهم به قتلی هستند که هر یک بلاتکلیف در مورد وضعیت پرونده شان به سر می بردند. فصل مشترک این پنج زن در محکوم به قصاص شدن تک تک آنها در دوره های زمانی مختلف و البته رهایی موقت آنها از این حکم است.

صبح امروز که شهلا جاهد اعدام شد، تنها فکری که کردم این بود که لاریجانی حکم بقیه بازماندگان رو کی امضا می کنه و چه موقع که همه درخواب هستند اعدام می شوند، ایت الله لاریجانی از بدو ورود به یکی از سه قوه کشور و از هنگامی که به نشمینگاه تصدی ریاست قوه قضائیه نشست. ثابت کرد که با هیچ کس شوخی نداره و عزم راسخی برای حل و فصل پرونده های جنجالی و روی زمین مانده داره.

پرونده شهلا ایرادات زیادی داشت و قرار بود من و دبیر ارجمندمان این هفته یه دیدار و اگر نشد صحبت تلفنی با شهلا داشته باشیم که خدایش رحمتش کناد.

انتهای

خوش باشید

نوشته شده در ۱۳۸٩/٩/۱٠ساعت ۱:٤٤ ‎ب.ظ توسط مژگان نظرات () |

رفته بودم خونمون توی اتاقی که وسایلمو گذاشتم. برش داشتم بازم صفحه تکراری ٢٢ شاید بار هزارمه:

خیال دلکش پرواز در طراوت ابر

به خواب می ماند

پرنده در قفس خویش خواب می بیند

پرنده در قفس خویش به رنگ و روغن تصویر می نگرد.

پرنده می داند

که باد بی نفس است

و باغ تصویری است

پرنده در قفس خویش خواب می بیند.

دلم یه چایی زعفرانی میخواد توی یه لیوان بزرگ دسته دار، داغ داغ باشه توی باغ چهلستون. روی اولین پله عمارت بشینم مثل اون وقتا پاهامو دراز کنم و رها از نگاه دزدکی و اشکار مردم، بشینم.دلم میخواد کتابم توی دستم باشه و برم روی پایه های پل خواجو بشینم و پاهای لختمو بذار توی اب و بازم صفحه ٢٢ روبخونم.

پ.ن١: خوشیم به خوشی شما

نوشته شده در ۱۳۸٩/٩/٢ساعت ۳:٤۸ ‎ب.ظ توسط مژگان نظرات () |


Design By : Night Skin